Bugün 28 Ekim 2020, Çarsamba
Jandarma Teşkilatından Vali Yılmaz Doruk’a Ziyaret
Haber Tarihi :21.06.2020
Kuruluşunun 181’inci yılını kutlayan Jandarma Teşkilatı, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.Vali Doruk ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm jandarma teşkilatının Jandarma Günü’nü kutladı.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

Kuruluşunun 181’inci yılını kutlayan Jandarma Teşkilatı, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Vali Doruk ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm jandarma teşkilatının Jandarma Günü’nü kutladı. Vali Doruk, Artvin’de jandarmanın sorumluluk bölgesinde en son teknolojik cihazlarla 24 saat boyunca vatandaşlara başarılı bir şekilde hizmet ettiğini söyledi. Jandarma Teşkilatının Türkiye’nin ve Türk Milletinin huzuru ve güveni için büyük bir fedakârlık ve üstün bir görev anlayışıyla görev yaptığını ifade eden Doruk, şunları söyledi:“Sahip olduğu 181 yıllık birikim ve tecrübe çerçevesinde oluşturduğu vizyonla kendisini daima güncelleyen Jandarma Teşkilatı, kamu düze ninin korunmasında, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanmasında etkin rol oynamaktadır.  

      Kanunların verdiği yetkiler çerçevesinde üstlenmiş olduğu tüm görevleri yüksek bir vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatı’nın, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada üzerine düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğine olan inancımız tamdır.  

   Bu duygu ve düşüncelerle, devletimizin en güzide kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren teşkilat mensuplarına muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.     Ziyarette İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz ise kendilerine gösterdiği desteklerden dolayı Vali Doruk’a teşekkür ederek, jandarmanın Artvin’de yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.BHİM.

Bu haber 884 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.127 -2,22%
  • DOLAR 8,2787 1,15%
  • EURO 9,7322 0,76%
  • ALTIN 504,55 0,57%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!