Bugün 28 Ekim 2020, Çarsamba
Hizmet mi,gösteriş mi?Anlayamadık!
Haber Tarihi :21.06.2020
Yusufeli Belediyesi, caddeleri genelde mesai saatleri içerisinde yıkadığı için ilçe esnafı zor durumda kalıyor.Bundan dolayı,caddelerin yıkamasının hafta sonları yapılmasını istiyor.

Yusufeli Haber:Cevdet Ağduman

 Yusufeli Belediyesi tarafından ilçede bulunun caddelerin tamamına yakını su tankerleriyle peryodik olarak, genelde mesai saatleri içinde yıkanıyor.Bu da ilçe esnafının ve müşterilerin ticaretini olumsuz bir şekilde etkiliyor.

    Sokak ve caddelerin dar olması nedeniyle trafik sıkışıklığına da neden oluyor. Mesai saatleri içerisinde cadde yıkanmasından rahatsız olan ilçe esnafı bu durumdan şikayteçi olduklarını,Yusufeli Haber Gazetemize gelerek dile getirdiler.İsimlerinin belirtilmesini istemeyen esnaflarımız şu açıklamalarda bulundular: “Belediyenin temizlik çalışmaları ve diğer hizmetlerinden oldukça memmunuz Belediyeyi hizmetlerinden dolayı eleştirmek haksızlık olur.   Öyle bir düşüncemiz de zaten yok.

    Caddelerin yıkanması çok iyi ve işyerlerine daha az toz giriyor.İşyerlerimizin önü ve bulunduğumuz caddeler temiz oluyor.Ama bu cadde yıkama işi hafta sonları yapılsa daha iyi olur. Bizimde işyerlerimize mesai saatleri içinde yıkamadan  dolayı su giriyor.Müşterilerimiz de bizim kadar etkileniyor.  

   Yan, hafta içi caddelerin yıkanması işinin  hizmet mi yoksa gösteriş mi pek anlamış değiliz!.Umarız Başkanımız bu durumu dikkate alarak bumdan sonraki cadde yıkanması işini hafta sonlarına alır.Bizlerde ilçe esnafı olarak sıkıntıya girmez ve zor durumda kalmayız.” diye sözlerini tamamladılar.

Bu haber 921 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.127 -2,22%
  • DOLAR 8,2985 1,39%
  • EURO 9,7401 0,84%
  • ALTIN 505,89 0,84%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!