Bugün 28 Ekim 2020, Çarsamba
7/24 Hizmetleriyle Hayatımızı Kolaylaştıran Cefakarlarımız
Haber Tarihi :21.06.2020
Yusufeli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Su ve Kanalizasyon işlerinde 7/24 saat mesai mefrumu gözetmeksizin çalışı larak ilçe halkının bu alandaki hizmeti karşılanıyor.

Yusufeli Haber.Cevdet Ağduman  

      Yusufeli Belediyesi belediyecilik hizmetlernde sınıfını geçmiş hatta ödül almış belediyelerden biri. 29 Mart 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye Başkanı sesçilen Eyüp Aytekin belediyecilik alanında önemli hizmetlere imza attı.  

         Adeta ilçenin genel durumu ve görünümünü yapılan hizmetlerle değiştirerek 7/24 çalışmalarıyla çok temiz cadde ve sokaklar, farklı hizmet anlayışı,görsel canlılık,ve sosyal belediyecilik hizmetlerini ilçe halkının günlük  yaşamına sundu.Belediye Başkanı Aytekin,“Yusufeli Belediyesi Yaşlı Konuk Evi’’ sosyal projesiyle Cumhurbaş kanı Recep Tayyip Erdoğan’dan da ödül de aldı.İlçe halkının Belediye hizmetlerinden genel anlamda her hangi bir şikayetinin olma dığı biliniyor.  

        Tabiki yönetim anlayışı başta olmak üzere başarılı belediyecilik işini seven tecrübeli kadroyla yapılıyor.İşte bu çerçevede Yusufeli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Su ve kanalizasyon Hizmetlerinde çalışan personellerinden sadece üçü Ersoy Kahraman,Nurettin Alkan ve Sebahattin Demirci Yusufeli Haber Gazetemizin objektifine takıldılar.Bizde cefakarca çalışan Belediye Personellerin den sadece üçünün gece,gündüz, bayramlarda ve hiç bir zaman mesai mefrumu gözetmeksizin 7/24 su ve kanalizasyon hizmetlerinde çalışaak ilçe halkımızın hayatını kolaylaştıran bu personellere bizde Yusufeli Haber Gazetesi olarak çalışmalarında başarılar diliyoruz.    

     Ancak tüm belediyelerde çalışan personeller mesleki formasyonu altında çalıştırılmıyorlar.Bu da çalışanlarda çeşitli hak kayıplarına sebep oluyor.Bu durum ülkemizin kanayan yaralarından sadece biri.

Bu haber 1036 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.127 -2,22%
  • DOLAR 8,2739 1,09%
  • EURO 9,7101 0,53%
  • ALTIN 504,80 0,62%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!