Bugün 5 Haziran 2020, Cuma
8 Yaşındaki Çocuk Kumbarasında ki Parasını Kampanya ya Bağışladı
Haber Tarihi :16.04.2020
Yusufeli Halitpaşa İlkokul’u 2. Sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Tuba GÜLMAZ, kumba rasında biriktirdiği tüm parasını Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

Yusufeli Halitpaşa İlkokul’u 2. Sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Tuba GÜLMAZ,kumbarasında biriktirdiği tüm parasını Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı. Yusufeli Merkez mahallesinde yaşayan Tuba GÜLMAZ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanya sına,kumbarasında biriktirdiği tüm parasını bağışladı. Kampanyayı duyduktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP’ı arayarak kampanyaya katılmak istediğini belirten GÜLMAZ,parasını gelen ekibe teslim etti.    Tuba GÜLMAZ 'ın bu davranışından dolayı duygulanan yetkililer, küçük çocuğa teşekkür etti.Bağışçıları görüp kendisinin de bu kampanyaya katılmaya karar verdiğini belirten GÜLMAZ,

  "Biz bize yeteriz kampanyası için ben de bağış yapmak istedim.Bende kumbaramda biriktirdiğim parayı bağış yapmak için İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP beyi aradım.Babamla birlikte konuştuk.Bağış yapmak istediğimi söyledim.Ardından parayı teslim almaya geldiler.Paramın hepsini vermek istiyorum.Aslında ben başka bir şey için biriktiriyordum,ama herkes yardım yapınca ben de bağış yapmak istedim.Bence herkes kampanyaya katılmalı.

   Allah herkesi bu koronavirüsten korusun" dedi.Kızının kampanyaya katılmasından dolayı çok memnun olduğunu ifade eden baba Mustafa GÜLMAZ, "Sayın Cumhurbaşkanımızın başlattığı kampanyaya kızım katılmak istedi.Kumbarasında biriktirdiği parasını bağışlamak istedi. Birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP beyi arayarak bağış yapmak istediğini iletti.Sağ olsun müdürümüzde geldi.Kampanyaya katıldığımız için çok memnunuz.Herkesi bu kampanyaya davet ediyorum." diye konuştu.M.Eği.

Bu haber 634 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!