Bugün 19 Eylül 2020, Cumartesi
Esnaf ve Sanatkarlar Odasından Esnafa Destek
Haber Tarihi :20.03.2020
Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Bülent Özdemiroğlu,geçtiğimiz günlerde Erzurum Buhara HastanesiBaşhekimi ile bir görüş me gerçekleştirdi.Görüşmenin sonucunda artık Erzurum Buhara Hastanesinde Yusufelili esnaflarının %10 - 15 oranlarında avantajlı fiyatlarla muayene olabileceğini belirten Özdemiroğlu, bu indirimden esnafımızın kendisinin,eşinin ve çocuklarının faydalanabileceğini belirtti.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

   Yusufeli Esnafına  Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Bülent Özdemiroğlu’ndan  Çifte Müjde. Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Bülent Özdemiroğlu,geçtiğimiz günlerde Erzurum Buhara Hastanesi Başhekimi ile bir görüşme gerçekleştirdi.Görüşmenin sonucunda artık Erzurum Buhara Hastanesinde Yusufelili esnaflarının %10 - 15 oranlarında avantajlı fiyatlarla muayene olabileceğini belirten Özdemiroğlu, bu indirimden esnafımızın kendisinin,eşinin ve çocuklarının faydalanebileceğini belirtti.

   Esnaflarımızın bu indirimden faydalanabilmesi için Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlar Odasına gelip kendisi,eşi ve çocuklarının kimlik bilgilerini vermeleri gerektiği belirtildi.Bununla beraber Rize ve Trabzon'da bulunan diğer Özel Hastanelerle de görüşmelerin devam ettiği ve kısa süre içerisinde bu görüşme lerden de olumlu sonuçların alınmasıyla benzer avantajlardan Rize ve Trabzon'daki Hastanelerde de faydalanılabileceği belirtildi.  Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan Esnaf sanatkarlar odası başkanı Mehmet Bülent özdemioğlu;  "Amacımız Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlarımızın ve ailelerinin sağlık hizmetlerini daha iyi ve kaliteli uygun fiyata alabilme leri,bu kapsamda bir takım çalışmalarımız oldu. Ayrıca yine Yusufeli Esnafına bir güzel haberi daha sizin aracılığınızla iletelim; Çoruh Elektrik Perakende Satış A.Ş (Aksa) ve Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası arasında odamıza kayıtlı üyelerimizin indirimli elektrik  kullanması için gerekli protokol anlaşmalar imzalanmıştır.  

     Protokol gereği indirim kampanyasından faydalanmak isteyen oda üyelerinizin yıllık 1400 kwh serbest tüketici limitini geçmiş olması gerekmektedir.İş bu protokol kapsamında oda üyelerine seçimlerine göre aktif enerji bedeli 12 ay süre ile indirimli uygulanacak.    İndirimli Elektrik satışından yaralanmak isteyen oda üyelerimiz oda kayıt belgesi ile ilçeniz deki Aksa Elektirik'e başvuru da bulunmaları yeterli olacaktır. Bizler Yusufeli Esnaf ve Sanatkarlarımızın her platformda hakkını savunacağımıza ve sesi olacağımıza söz vermiştik, bu sözümüzü de elimizden geldiği kadar yerine getireceğiz.Yusufeli kamulaştırma ve hak sahipliği konusunda yeni müjdeler verebilmek için çalışmalarımız devam ediyor. Kesinleşince sizlerle paylaşacağız esnafımıza hayırlı ve bol kazançlar dileriz dedi.Y. Kaya

Bu haber 390 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.112 0,12%
  • DOLAR 7,5616 0,20%
  • EURO 8,9900 0,40%
  • ALTIN 475,43 0,79%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!