Bugün 20 Eylül 2020, Pazar
Aksa Çoruh Elektrik’ten, Artvin Esnafa Destek
Haber Tarihi :12.03.2020
Aksa Çoruh Elektrik ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında imzalanan anlaşmaya göre,Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı on sekiz oda ve üyeleri bir yıl boyunca indirimli elektrik fırsatından yararlanacak.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

Aksa Çoruh Elektrik’ten, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Üyelerine İndirimli Elektrik. Aksa Çoruh Elektrik ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği arasında imzalanan anlaşmaya göre,Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine bağlı on sekiz oda ve üyeleri bir yıl boyunca indirimli elektrik fırsatından yararlanacak. Artvin,Rize,Giresun, Gümüşhane ve Trabzon’da müşteri odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Aksa Çoruh Elektrik, Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile anlaşma imzaladı.

    Oda üyelerinin bir yıl boyunca sabit ve iskontolu fiyat avantajından yararlanarak indirimli elektrik kullanmasını sağlayacak anlaşmanın imza töreni, Aksa Çoruh Elektrik Artvin İl Müdürü Zeynep Şahinler ile Artvin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakkı Seyhan katılımıyla gerçekleşti.Törende konuşan Aksa Çoruh Elektrik Artvin İl Müdürü Zeynep Şahinler müşterilerinin her an yanlarında olduklarını belirterek, “Her adımı abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak için atıyoruz” dedi. Aksa Elektirik.

Bu haber 372 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.112 0,12%
  • DOLAR 7,5616 0,20%
  • EURO 8,9900 0,40%
  • ALTIN 475,43 0,79%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!