Bugün 19 Eylül 2020, Cumartesi
Altın Değerinde Proje Yarışması
Haber Tarihi :06.03.2020
Altın değerinde proje yarışması Kocaeli Üniversitesi Hastanesi ve burada tedavi gören hastalar için daha fazla neler yapılabilir,hangi konularda daha fazla yarar sağlaya biliriz gibi konularda fikirlerin ortaya konması için gerçekleştirildi.

Yusufeli Haber:

  Kocaeli Üniversitesi Hastanesinden Bir ilk Daha Altın Değerinde Proje Yarışması.Altın değerinde proje yarışması Kocaeli Üniversitesi  Hastanesi ve burada  tedavi gören hastalar için daha fazla neler yapılabilir,hangi konularda daha fazla yarar sağlaya biliriz gibi konularda  fikirlerin ortaya konması  için gerçekleştirildi.  

  Gerek çalışanların gerekse hasta ve hasta  yakınları için yönetim tarafından Altın Değerinde Proje  yarışması  düzenlendi.Yarışmaya başvurular  15 Aralık 2019’a kadar kabul edildi. Yarışma programı halka açık olarak düzenlenmiş olup Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’ nin web sayfasında ve  aynı zamanda  Kocaeli Üniversitesi  Hastanesi duyu panolarında ilan edilmiştir. Düzenlenen yarışmaya hastane çalışanları, hasta ve  hasta yakınları aynı zamanda hastalarını ziyaret etmek için hastaneye gelen  ziyaretçiler büyük ilgi göstermiştir.

  Birbirinden güzel  projelerin  sunulduğu  yarışmada,Semra Keskin Şahin’ nin projesi oluşturulan jüri tarafından ödüle laik görüldü. Kocaeli Üniversitesi Hastanesinin hedefi her yıl daha da büyüterek il genelinde sağlıkta yeniliklere olanak sağlayacak  büyük ölçekli  yarışmalar düzenleyip elde edilen fikirlerle de daha yenilikçi Üniversite Hastanesi yaratmak ve bu konulara öncülük etmektedir. Altın Değerinde Proje Yarışması da fikri beğenilen  Semra Eskin Şahin ‘ne Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nuh Zafer CANTÜRK  yarışmanın adına uygun olarak bir altın takdim etti.2020 yılı için daha çok ve daha güzel projelere katılmaları için herkesi davet etti.

   Kocaeli Üniversitesi Hastanesi Basın Danışmanı Özge Keçeci

Bu haber 416 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.112 0,12%
  • DOLAR 7,5616 0,20%
  • EURO 8,9900 0,40%
  • ALTIN 475,43 0,79%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!