Bugün 19 Eylül 2020, Cumartesi
İstanbul Yusufeli̇ler Derneğinden Dereiçi Okuluna Destek
Haber Tarihi :13.02.2020
İstanbul’da faaliyet gösteren Artvin Yusufeli Derneği Başkanı Tayfun Kaplan ilçemiz Dereiçi Ortaokulu Öğrencilerini okulda ziyaret ederek dernek adına çeşitli hediyeler verdi.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:  

İstanbul Artvi̇n-Yusufeli̇ler Dernek Başkanı İlçemi̇zi̇ Zi̇yaret Etti̇.İstanbul Artvi̇n-Yusufeli̇ler Dernek Başkanı Tayfun Kaplan İlçemi̇zi̇ zi̇yaret etti̇.İstanbul’da Yaşayan Yusufeli̇leri̇n Selam larini Geti̇ren Kaplan,Daha Sonra İlçe Kaymakamımız Ömer Faruk Özdemi̇r’i̇ makamında zi̇yaret etti̇. Yusufeli̇ Beledi̇yesi̇ni̇, Si̇vi̇l Toplum Kuruluşlarını ve Basını zi̇yaret eden Kaplan ardından İlçe Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürü Ebubeki̇r Alp ile bi̇r araya geldi̇.  

   Kaplan,Dernek Üyeleri̇ni̇n Öğrenci̇lere gönderdi̇ği̇ hedi̇ye leri̇ Derei̇çi̇ Ortaokulu’na gi̇derek öğrenci̇lerle buluşturdu.   Buluşma sırasında öğrenci̇leri̇n mutluluğu görülmeye değerdi̇. Derei̇çi̇ Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Aktaş,Öğretmenleri̇ ,Okul Ai̇le Bi̇rli̇ği̇ Başkanı Ekrem Eği̇lmez ve  Köy Muhtarı Sabri̇ Duman  tarafindan sıcak bi̇r şeki̇lde karşılanan Kaplan , hemşehri̇leri̇yle buluşmaktan duyduğu mutluluğunu di̇le geti̇rdi̇.  

      Bundan sonrada İlçemi̇zi̇ daha sık zi̇yaret edecekleri̇ni̇ beli̇rtti̇. Dernek Başkanı Kaplan,sosyal sorumluluk projeleri̇ne daha fazla önem vermemi̇z gerekti̇ği̇ni̇ , İstanbul Artvi̇n-Yusufeli̇ler Derneği̇ olarak her zaman hemşehri̇leri̇ni̇n yanında olacaklarını,İstanbul’a gelen hemşehri̇leri̇mi̇zi̇ en iyi̇ şeki̇lde ağırlayacaklarını beli̇rtti̇.   İlçe Mi̇lli̇ Eği̇ti̇m Müdürü Ebubeki̇r Alp İstanbul Artvi̇n-Yusufeli̇ler Dernek Başkanı Kaplan’a zi̇yaretleri̇nden dolayı duyduğu memnuni̇yeti̇ di̇le geti̇rerek hemşehri̇leri̇mi̇ze, gönüldaşlarımıza,dernek yöneti̇mi̇mi̇ze ve üyeleri̇ne teşekkür etti̇

.

Bu haber 596 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.112 0,12%
  • DOLAR 7,5616 0,20%
  • EURO 8,9900 0,40%
  • ALTIN 475,43 0,79%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!