Bugün 5 Ağustos 2020, Çarsamba
Mustafa Alkan Sonsuzluğa Uğurlandı
Haber Tarihi :09.01.2020
Mustafa Alkan Hakkın rahmetine kavuştu.Yusufeli İlçe esnaf larımızdan Mustafa Alkan 6 Ocak 2020 tarihinde yaşamını yitirdi.

Yusufeli Haber:Cevdet Ağduman  

 Mustafa Alkan Hakkın rahmetine kavuştu.Yusufeli İlçe esnaf larımızdan Mustafa Alkan 6 Ocak 2020 tarihinde yaşamını yitirdi.7 Ocak 2020 ‘de Yusufeli Merkez Camiide öğle nazına mütakip kılınan cenaze namzı nın ardından Yağcılar (Uhşum) Köyünde ikindi namazında buradada kılınan cenaze nama zının ardından köy mezarlığına defnedildi.    Alkanı’n seveni ve eşi dostu çokmuş cenaze namazına katılım çok yoğundu:Camimin önü ve arka tarafı tamamen cemaatla dolup taştı.  Alkan kısa bir zaman önce rahatsızlanarak tedavi görüyordu.Ancak tedaviye cevap veremeyerek hayata yenik düştü. İllçemizin sevilen ve sayılan esnaflarından olan Mustafa Alkan’ın genç yaşta anı ölümü sevenlerini ve ilçeyi adeta yasa boğdu.  

    Çevresinde sevilen,neşeli, şakacı ve güldürücü konuşmalarıyla insanları neşelendiren Alkan uzun yıllardır ilçede ayakkabı tamirciliği yapıyordu. Bu meslek ve işyeri rahmetli olan herkes tarafından tanınan Mürsel ustadan kalmıştı. Babasının vefatından sonra ilçemizde bu hizmet üzerine tek işyeri olan ayakkabı tamir dükkanını aynı şekilde devam ettirerek müşterilerine babasını aratmayarak hizmet sunmaya devam etti.Alkan’ın,her inasının ihtiyacı olan ayakkabı tamircili ğinden dolayı insanlarla bire bir görüşüp ve ilişki kurup sohbet etme fırsatı vardı.   Herkes tarafından sevilen Mustafa Alkan’ın vefatı ilçede büyük üzüntü yaratmasının yanısıra Yusufeli ilçemizde önemli derecede eksikliği hisse dilecek.Sosyal medyadanda sevenleri çoksayıda çeşitli mesajlar yayınlayarak üzüntülerini belirttiler.Mustafa Alkan 52 yaşında evli ve 2 çocuk babasıydı.Bizde Yusufeli Haber ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.Makamın Cennet Olsun.

Bu haber 906 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.093 0,55%
  • DOLAR 7,0078 1,58%
  • EURO 8,3439 2,18%
  • ALTIN 460,08 2,94%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!