Bugün 29 Şubat 2020, Cumartesi
BURSA’DA ARTVİN BULUŞMASI
Haber Tarihi :19.12.2019
Bursa Artvin Vakfı binlerce Artvinlinin yaşadığı Bursa’dan birlik ve beraberlik mesajı verdi.Bursa Artvin Vakfı’nın organizasyonu ile Bursa’da gerçekleşen “Sivil Toplum Örgütleri ve Dernekleri “ buluşmasına çok sayıda katılım oldu. Vakıf Başkanı Osman Nuri Başaran Bursa ’da çok sayıda kurulmuş Artvin dernekleri olduğuna dikkat çekerek“Bu buluşma ile birlikte dayanışma ve kaynaşma noktasındaki eksiklerimizi ve taleplerimizi görmek istedik.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

 Bursa Artvin Vakfı  binlerce Artvinlinin yaşadığı Bursa’dan birlik ve beraberlik mesajı verdi. SİVİL TOPLUM KURU LUŞLARI BİRARAYA GELDİ. Bursa Artvin Vakfı’nın organizasyonu ile Bursa’da gerçekleşen “Sivil Toplum Örgütleri ve Dernekleri “ buluşmasına çok sayıda katılım oldu.Vakıf Başkanı Osman Nuri Başaran Bursa ’da çok sayıda kurulmuş Artvin dernekleri olduğuna dikkat çekerek“Bu buluşma ile birlikte dayanışma ve kaynaşma noktasındaki eksiklerimizi ve taleplerimizi görmek istedik.Amacına uygun oldukça verimli bir toplantı oldu.Televizyondan da canlı yayınlanması ile Bursa’dan ülkenin dört bir yanındaki hemşerilerimizle buluştuk. 

            Bursa Artvin Vakfı olarak başta eğitim faaliyetleri olmak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz.Vakıf olarak bizler hem Bursa’da yaşayan Artvinlilerle hem de Bursa ile Artvin arasındaki sevgi köprüsüyüz “şeklinde konuştu. HEM ŞEHRİ DAYANIŞ MA SI DEVAM EDECEK. Yaklaşık 3.5 saat süren Sivil Toplum Örgütleri Buluşması kapsamında Bursa’da hizmet veren Artvin ve ilçelerinden oluşan derneklerin başkanları açıklamalar yaparak hem dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdiler hem de taleplerini dile getirdile.  

      Siyaset-iş-bürokrasi ve yerel yönetim temsilcilerinin de katılım yaptığı ve Çay TV’den canlı yayınlanan programa Artvin’in eski vekili  halen Cumhurbaşkanı Başdanış manı olarak görev yapan İsrafil Kışla, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta ve Adalet Teşkila tını Güçlendirme Vakfı  Genel Müdürü eski Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ’de telefonla katılım yaparak katkı sağladı.  Bursa’da gerçekleşen etkinliğe Trabzon Artvinliler Dernek Başkanı Ahmet Külekçi ile dernek başkan yardımcısı Serkan Coşkun’da katılım yaptı.A.Külekçi

Bu haber 286 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 105.994 -4,01%
  • DOLAR 6,2326 0,52%
  • EURO 6,8844 0,92%
  • ALTIN 317,14 -2,79%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!