Bugün 5 Haziran 2020, Cuma
İl Milli Eğitim Müdürü Acar Yeni Yerleşim Yerini Gezdi
Haber Tarihi :20.09.2019
Göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Yusufeli’nin yeni yerleşim yerinde incelemelerde bulundu. Fahri Acar’ ın yeni yerleşim yeri gezisine Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp eşlik etti.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

Göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yusufeli Yeni yerleşim yerinde incelemelerde bulundu. Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ'nin görevden alınarak yerine Balıkesir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri Acar'ın atandı.16.9.2019’da Artvinde ki görevine başlayan Acar,bugün Yusufeli ilçesine gelerek yapımı devam eden yeni yerleşim yerinde ki çalışmaların ve okulların yerlerinde incelemeler yaptı.  car“Artvin eğitim bakımından değerleri yüksek olan bir yer.Yusufeli ilçesi yeni yerine taşınırken biz eğitim camiasıda ilçemizde daha iyi hizmet verilebilmesi için yeni yerde kurulan okularımızla ilgili planlamaları inceliyoruz.      

  Okullar planlanırken ileriye doğru olarak planlanır gelecek yıllarda bu yapılar kullanılacak donanım bahçe ve imkan bakımından Yusufeli ilçesine yakışır durumda olmalıdır.Göreve başladığımın ikinci günü Yusufeli ilçesine gelerek burada ki çalışmaları yerinde görmek gerekiyorsa planlamalar üzerinde değişiklikler yapmak üzere yetkililerle temaslarımız olacak.    Yeni Yusufeli ilçesini yerinde gördüm yapılacakların bittiğini şöyle bir gözde canlandırıyorum.Güzel bir ilçe olacağına inanıyorum. Bizlerde okullarla ilçemizdeki yerimizi alacağız.” Dedi Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar’ ın yeni yerleşim yeri gezisine Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp eşlik etti.           Yener Dedeoğlu

Bu haber 485 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!