Bugün 15 Temmuz 2020, Çarsamba
KILIÇDAROĞLU TEŞEKKÜR TURUNA ÇIKIYOR
Haber Tarihi :02.08.2019
31 Mart ve 23 Haziran 2019 daki yerel seçimlerden sonra CHP lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye genelinde teşekkür turu na çıkıyor.Bu kapsamda ilk ziyaretlerini CHP’nin yerel seçimlerde yüzde 50’nin üzerinde oy aldığı Artvin ve Ardahan ’a yapmaya hazırlanan Kılıçdar oğlu,belediye başkanlarını tebrik edip vatandaşlarla buluşacak.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

   31 Mart ve 23 Haziran 2019 daki yerel seçimlerden sonra CHP lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye genelinde teşekkür turuna çıkıyor.  Bu kapsamda ilk ziyaretlerini CHP’nin yerel seçimlerde yüzde 50’nin üzerinde oy aldığı Artvin ve Ardahan’a yapmaya hazırlanan Kılıçdar oğlu,belediye başkanlarını tebrik edip vatandaşlarla buluşacak. Kılıçdaroğlu’nun Ağustos ayı içerisinde yapacağı ziyaretlerin planlamasının sürdüğü belirtildi. Daha önce Ankara ve İstanbul büyükşehir belediyelerini ziyaret edip Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na tebriklerini ileten Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başarılı olduğu yerler başta olmak üzere bazı il ve ilçelere yapacağı ziyaret programı netleşiyor.

    2-3 Ağustos’ta yapılacak ziyaretlerde Rize Fındıklı'da Ercüment Şahin Çervatoğlu, Artvin’de Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Arhavi'de Vasfi Kurtoğlu, Hopa'da Taner Ekmekçi, Kemalpaşa'da Ergül Akçiçek, Borçka'da Ercan Orhan, Ardanuç'ta Yıldırım Demir, Şavşat'ta Nihat Acar Ardahan’da Faruk Demir ile bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu,başkanları tebrik edip,vatandaşlarla buluşacak. Ardahan’da festival Kılıç daroğlu’nun, Ardahan Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Ulusal Kültür ve Bal Festi vali’ne de katılması bekleni yor. Bal stantlarının açılışı ve halk oyunları gösterisiyle başlayacak festivalde,Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bir konuşma yapabileceği belirtiliyor. CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Kılıçdaroğlu'nun Artvin ziyaretleri için bütün hazırlıkların tamamlandığını söyledi. S.Özçelik

Bu haber 424 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 117.741 -0,56%
  • DOLAR 6,8664 0,09%
  • EURO 7,8238 0,51%
  • ALTIN 399,65 0,53%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!