Bugün 15 Temmuz 2020, Çarsamba
2019 Yılı İlk 6 Aylık Trafik Değerlendirme Toplantısı
Haber Tarihi :26.07.2019
Artvin Valisi Yılmaz Doruk başkanlığında, 2019 yılı ilk 6 aylık dönemini kapsayan “Trafik Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya,İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz,İl Emniyet Müdür Vekili Ali Rıza Güney,Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce ve ilgili kurum amirleri katıldı.

Yusufeli Haber Çoruh'un Sesi:

   Artvin Valisi Yılmaz Doruk başkanlığında, 2019 yılı ilk 6 aylık dönemini kapsayan “Trafik Değerlendirme Toplantısı” yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya,İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz,İl Emniyet Müdür Vekili Ali Rıza Güney,Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce ve ilgili kurum amirleri katıldı.                 Toplantıda,2019 yılı ilk altı aylık dönemde Artvin il genelinde kazaların önlenmesi için yapılan denetimler ve uygulamalar, “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” kampanyası kapsamında 2019 yılı içinde farkındalık yaratılması amacıyla yapılan çalışmaların, okul ların açılmasıyla birlikte yeniden faaliyete geçirilmesi,yaya geçidinin önemini belirtmek amacıyla denetimlerin ve faaliyetlerin arttırılması, il merkezi ve ilçeler arasında bulunan bağlantı yollarında virajların sık olduğu bölgelerde kazaların önlenmesi amacıyla alınan ve alına cak tedbirler,Artvin il merkezinde bulunan okulların önlerinde ve çevrelerinde bulunan yaya geçidi ve yaya ikonlarının yapılması,mevcut ise görünürlüğünün arttırılması konuları ele alındı. Yaklaşık iki saat süren toplantıda, Polis ve Jandarma birimleri kendi sorumluluk alanlarında yapılan ve yapılacak olan denetimler,Artvin ili geneli kaza istatistikleri konusunda brifing verdi.  

      Başarılı trafik personeli ödüllendirildi.  Öte yandan Vali Doruk,trafik hizmetlerinde görev yapan 2’si polis, 2’si jandarma olmak üzere 4 personeli trafik hizmetlerinin etkin ve kalitesinin yükseltilmesindeki gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı “Başarı Belgesi” ile ödüllendirdi.BHİM.

Bu haber 496 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 117.741 -0,56%
  • DOLAR 6,8667 0,04%
  • EURO 7,8387 0,16%
  • ALTIN 399,37 0,46%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!