Bugün 15 Temmuz 2020, Çarsamba
Artvin Valisi Yılmaz Doruk’un 15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Mesajı
Haber Tarihi :19.07.2019
Tarih boyunca istiklal ve istikbaline kastedenleri canı pahasına bertaraf eden aziz Milletimiz,15 Temmuz 2016’da hürriyet ve istiklal sevdasına sadakat sınavından her zaman olduğu gibi yine alnının akıyla ve büyük bir gururla çıkmayı başarmıştır.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

    Tarih boyunca istiklal ve istikbaline kastedenleri canı pahasına bertaraf eden aziz Milletimiz,15 Temmuz 2016’da hürriyet ve istiklal sevdasına sadakat sınavından her zaman olduğu gibi yine alnının akıyla ve büyük bir gururla çıkmayı başarmıştır.   Aziz Türk Milleti,Devletimizin içine sızarak birlik ve beraberliği mize kasteden,kendisine emanet edilen silahları kendi vatandaşlarına doğrultan,doğrultmakla kalmayıp kullanan,ülkemizi parçalamak ve milli iradeyi yok etmek isteyen hainlere karşı,tankların önüne yatarak,göğsünü mermilere siper ederek destansı bir direniş göstermiştir.Milletimiz;vatanına, demokrasisine,devletine sahip çıkarak bu ülkeyi bölmek isteyen vatan hainlerine en güzel cevabı vermiş ve bağımsız yaşama arzusu nu tüm dünyaya göstermiştir.  

    Yüce milletimizin sarsılmaz azmi, göğsündeki iman gücü,vatanseverliği ve kahramanlığı ile tarihe altın harflerle yazdığı 15 Temmuz 2016 günü şanlı bir demokrasi zaferidir. Aziz Milletimiz,şehitlerimizin emaneti güzel vatanımızın bölünmez bütünlüğüne,birliğine ve dirliğine yönelik hain saldırılara karşı,geçmişinden gelen onurlu duruşuyla, milli birlik ve beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama kararlılığını ilelebet sürdürecektir.  Bu duygu ve düşüncelerle; Vatanımız ve Bayrağımız için canla başla mücadele ederek şehit düşen tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor,Kahraman Gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyor, Artvinli hemşerilerim ve aziz milletimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.BHİM.

Bu haber 445 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 117.741 -0,56%
  • DOLAR 6,8674 0,05%
  • EURO 7,8413 0,20%
  • ALTIN 399,37 0,46%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!