Bugün 15 Temmuz 2020, Çarsamba
PTT İLE ARICILAR BİRLİĞİ PROTOKOL İMZALANDI
Haber Tarihi :19.07.2019
Artvin PTT PTT Başmüdürü Gönül KOCAMAN ve Artvin İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim DURMUŞ arasında imzalandı.

Yusufeli Haber Çoruh’un Sesi:

PTT A.Ş tarafından halkımıza sunulan pek çok hizmetlerin vatandaşlarımız tarafından tanınırlık, kullanılırlılık ve farkındalık oranının artırılması amacı ile Artvin PTT Başmüdürlüğü ve Artvin İli Arı Yetiştiricileri Birliği arasında Kargo Anlaşması ve E-PttAvm Artvin Posta Pazarı Anlaşması, Artvin PTT Başmüdürlüğünde, PTT Başmüdürü Gönül KOCAMAN ve Artvin İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim DURMUŞ arasında imzalandı. İmza töreninde PTT Başmüdürlüğü İşletme Müdürü Yaşar Uğur ÖZTÜRK,İşletme Memuru Emirhan Gökdemir,Artvin Arı Yetiştiricileri Birliği Muhasibi Süleyman Kaya Keskin, Birlik Tarım Danışmanı Sinan Durmuş, Birlik Sekreteri Gülçin İspir Çelik, Birlik üyesi arı yetiştiricileri Metin Taylan,Gülaydın Yılmaz,Birlik Tarım Danışmanı Rahime Özçelik katıldı.

        İmza sonrası açıklama yapan PTT Artvin Baş Müdürü Gönül Kocaman; “Şirketimiz e-ticaretin her alanında ve farklı pozisyonlarda faaliyette bulunarak yöresel ürünlerin Ulusal ve Uluslararası alanda e-ticaret portalımızda tanıtılmasına katkı sunmak ve üreticiye fayda sağlamanın yanı sıra şirketimizin ticari ve kargo faaliyetlerine yeni bir ivme kazandırmak amacıyla PTT Genel Müdürlüğü E-Ticaret Daire Başkanlığı ile ortak çalışmalar yürütüldüğü ve bu çalışmalara Artvin PTT Başmüdürlüğü olarak ta güvenilir bir marka olan Artvin İli Arı Yetiştiricileri birliği bünyesinde satışı gerçekleştirilen (Kestane Balı- Çiçek Balı) Artvin Balı ile katılım göstermiştir.Hayırlı olsun diyor.Arıcılarımıza bereketli bir hasat dönemi ve bol kazançlar diliyorum.” Dedi. Artvin İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı İbrahim Durmuş da yaptığı konuşmasında,"Artvin balı sadece Artvin’in, Türkiye’nin değil, dünyanın da en iyi, kalite bakımından belge almış, kendisini kanıtlamış, dünyanın sayılı balları arasın da zirvededir.Çünkü balımız,bitki bakımından Avrupa’nın birçok ülkesinden tek başına daha zengin olan Artvin’de üretilmektedir.

    Arımız,dünyanın en çalışkan ve üretken arı ırkı arasında çok önemli bir markaya sahip olan Saf Kafkas Arı ırkıdır. Artvin ve Ardahan Posof İzole bölge olarak ilan edilmiş olup özenle korunmuş bir alan içinde bulunmaktayız.Biz bu zenginliğimizi, Türkiye’ye dünyaya sunmak, tanıtmak istiyoruz.Bunu başarabilmek için çok çeşitli çalışmalar,projeler üretiyoruz. Bugün PTT Başmüdürümüz Sayın Gönül Kocaman ile özel bir protokol imzaladık.Değerli müdürü müze birlik adına teşekkür ediyorum.Bundan sonra balımızı Türkiye’nin dört bir yanına, dünyaya https://www.epttavm.com/magaza/artvinpostapazarı) İle güvenle, kolayca ulaştıracağız.Bizim için çok önemli bir anlaşma ve kazanım olmuştur.Birliğimize,arı üreticilerimize,PTT Başmüdürlüğümüze, hepimize hayırlı olsun.”dedi.

    PTT tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olan ePTTAVM.com, dönemin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım‘ın da katıldığı özel bir toplantıyla 17 Mayıs 2012’de İzmir’de açıldı. Rekabetin kıran kırana gerçekleştiği e-ticaret sektörüne el atan PTT, dersine çok iyi çalışmış gibi görünüyor.Öyle ki,79 milyon genişbant internet abonesi olan Türkiye’de henüz internet üzerinden alışveriş yapmamış mil yonlarca kişi bulunuyor.Bu kişilere neden alışveriş yapmadıkları sorulduğunda, güven meselesi ilk sırada yer alıyor. epttavm’.com İÇİN DÜŞÜNCELERİMİZ PTT, ödeme konusunda devlet güvencesini internet kullanıcılarına sunuyor. Teslimat konusunda da avantajlı bir girişim olan ePTTAVM.com, PTT’nin 4059 şubesinden faydalanabilecek. Bu şubeler öyle uç yerlerde ki, yapılan araştırmalara göre PTT’nin olduğu ve başka kurumların olmadığı tam 1342 nokta bulunuyor. Artvin Balı E-Pttavm sipariş linki (https://www.epttavm.com/magaza/artvinpostapazarı) S.Özçelik

Bu haber 468 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 117.741 -0,56%
  • DOLAR 6,8684 0,06%
  • EURO 7,8392 0,17%
  • ALTIN 399,37 0,46%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!