Bugün 22 Ağustos 2019, Perşembe
GEBZE'YE HABER OLDUK
Haber Tarihi :15.03.2019
Yusufeli Haber,gezi çerçevesinde Gebze Gazetesini ilk defa ziyaret ettim. Burada kendimi tanıttıktan sora Selvi hanım samimi ve sıcak karşıladı.İlgisine ve samimiyetine buradan peşinen teşekkür ederim. Daha sonra gazetenin imtiyaz sahibi Yunus bey geldi. Tanışıp bürosuna geçtik.Burda çay içerek sohbetimizi sürdürdük.Sağolsun Yunus bey de yakın ilgi gösterdi.Muhabirini çağırarak bizim ziyaretimizi haber yapmasını istedi.İş Kur dan stajyer muhabir olarak çalışan Çağla kızımız bizim resmimizi çekip bilgileri de alıp haber yaptı.

Yusufeli Haber:Cevdet Ağduman (Gebze)

     Gebze günlük yayın hayatını sürüdüren Gebze Gazetesini Yusufeli Haber Gazetesi olarak ziyaret ettik.Yusufeli Haber olarak her yıl düzenli olarak Türkiye gezisinie çıkarak bir çok ilimizi,ilçemizi,beldemizi, hatta köylerimize giderek, röportaj,kısa söyleşiler vs.yapıyorum.  Bu gezi çerçevesinde Gebze Gazetesini ilk defa ziyaret ettim. Burada kendimi tanıttıktan sora Selvi hanım samimi ve sıcak karşıladı.İlgisine ve samimiyetine buradan peşinen teşekkür ederim.

    Daha sonra gazetenin imtiyaz sahibi Yunus bey geldi. Tanışıp bürosuna geçtik.Burda çay içerek sohbetimizi sürdürdük.Sağolsun Yunus beyde yakın ilgi gösterdi.Mubirini çağırarak bizim ziyarettimizi haber yapmasını istedi.İş Kur dan Stayjer muhabir olarak çalışan Çağla kızımız bizie resim çekip bilgileride alıp haber yaptı. Gazetenin sahibi Yunus beye,Çağla’ya yakın ilgilerinden ve bizim ziyaretimizi habere dönüştürdüklerinden dolayı samimiyetimle teşekkür ederim.

                                         İŞTE GEBZE’DE ÇIKAN HABER METNİ AYNEN ŞÖYLE

Yusufeli Haber’den gazetemize ziyaret Yusufeli Haber Gazetesi kurucu imtiyaz sahibi Cevdet Ağduman Gazetemizi ziyaret etti.09 Mart 2019 Cumartesi  gazetemize ziyarette bulunan Ağduman,gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Kahraman ile ke-yifli bir sohbet gerçekleştirdi. Türkiye’yi gezen bir gazeteci olduğunu söyleyen Ağduman, gezdiği her yerde haber ve röportajlar yaptığını ifade etti. Ağduman,’Gazetecilik,saygınlığı kadar sorumluluğu da gerektirir’’ dedi.  

                                                       SERAP ÇAKIR’A DESTEK İÇİN BURADAYIM

    Yusufeli’nde medya ile ilgili birçok görevde bulunan Ağduman,Yusufeli Gazeteciler Derneği Kurucak Başkan olarak görevini sürdürmekte olduğunu ifade etti.42 gündür Türkiye’yi gezdiğini belirten Ağduman, ‘’Ankara, Bursa, İstanbul,Tekir dağ ve şimdide Gebze’deyim.Gebze’de İlker Çakır hemşerimin eşi Gebze Bağımsız Belediye Başkan Adayı Serap Çakır’a destek vermek ve basın danışmanlığıyla ilgilenmek için burada bulunuyorum. Gazetecilik çok ulvi bir iştir,gazetecilik toplum huzuruna ve insan onuruna dayanan nazik bir ulvi meslektir. Yerel gazeteler olarak çok bedeller ödüyoruz, bu işi yaparken ısınmak için sobamızı bile yakıyoruz.Bizim meslekte de boşluklar var,eline kamera,fotoğraf makinası alan,internette sayfa açan gazeteci oluyor.

       Bu işi yapanların bir sorumluluğu olmalı’’ diye konuştu.Gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Kahraman ile sohbetlerini noktalarken, memleketine yazdığı şiirden bir kısımda okuyan Ağduman, şiirini okuduktan sonra ise bu nazik ağırlamadan ve güzel sohbetten dolayı teşekkürlerini iletti. Mükemmel bir vatan isterim Mezarı suda yatan gösterin Vatan aşkıyla yanar gözlerim İyi istimlak, güzel bir ilçe isterim Gider Yusufelim gelmez ki geri.

Bu haber 181 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 95.522 -0,53%
  • DOLAR 5,7285 0,26%
  • EURO 6,3586 0,31%
  • ALTIN 276,11 -0,53%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!