Bugün 16 Haziran 2019, Pazar
PTT'DEN BASIN BİLDİRİSİ
Haber Tarihi :09.03.2019
Artvin PTT Başmüdürü Gönül Kocaman İlçelerde görev yapan kurumunun müdürleriyle toplantı yaparak 2019 yılında beklenen hedefe ulaşılmasını istedi.

Yusufeli Haber:Cevdet Ağduman

  Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş) Yönetim ve Değerlendirme Toplantısı Afyon karahisar'da yapıldı. Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi Yönetim Kurulu ve UPU (ULUSLARARASI DÜNYA POSTA BİRLİĞİ) Başkanı Kenan BOZGEYİK,Genel Müdür Yardımcıları,Daire Başkanları ve 81 il Başmüdürünün katılımıyla gerçekleştirilen Yönetim Değerlendirme Toplantısı;şirket faaliyetlerinin 2018 yılı değerlendirmesi ve PTT A.Ş'nin 2023 hedefleri kapsamında 2019 yılı hedeflerine ulaşılabilmesi için genel bilgilendirmeleri kapsayacak şekilde ele alındı.

    Bu kapsamda Artvin PTT Başmüdürü Gönül KOCAMAN Başkanlığında Artvin PTT Başmüdürlüğü binası toplantı salonunda İdari ve Mali Birimler Müdürü Yüksel AKSOY,İşletme Müdürü Yaşar Uğur ÖZTÜRK, Artvin PTT Merkez Müdürü Mukaddes Çango,Ardanuç PTT Merkez Müdürü Semih YAVUZAY, Arhavi PTT Merkez Müdürü Neşe TORUN,Borçka PTT Merkez Müdürü Bahri ÖZÇELİK,Hopa PTT Merkez Müdürü Sevgi TÜZER,Murgul PTT Merkez Müdürü Ahmet BEKİROĞLU, Kemalpaşa PTT Merkez Müdürü Muzaffer YILDIZ,Şavşat PTT Müdürü Meryem ÖZBEK YILMAZ ve Yusufeli PTT Merkez Müdürü Hikmet Subaşı katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda 2017-2018 yılı gelir-gider karşılaştırmaları ele alınıp 2018 yılı 12 aylık Merkez bazlı verilerin tek tek değerlendirme yapılarak Posta, Kargo/ Kurye,Pttbank ve Kişisel Pul hizmetleri başta olmak üzere tüm hizmet dallarında hazırlanan Merkez bazlı verileri tek tek değerlendirme yapılarak giderlerin azaltılması ve buna paralel olarak da gelirlerin artırılması için Merkezlerince azami çabanın sarf edilmesi gerektiğini belirtti.  

      Devamında ise PTT Başmüdürü Gönül KOCAMAN etkin,hızlı ve avantajlı PTT hizmetlerinin kamu oyuna yeterince tanıtılması bakı mından işyerlerinde görevli tüm personelden müşteri memnuniyeti ilkesiyle birer Tanıtım Pazarlama elemanı olarak görev yapmalarını istedi.    Toplantının sonunda Genel Müdürlüğümüzce verilen talimatlar doğrultusunda 2019 yılı hedeflerinin tutturulması yönünde özverili bir şekilde çalışmalara devam edilmesi söylendi.  ARTVİN PTT BAŞMÜDÜRLÜĞÜ

Bu haber 87 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 90.787 0,32%
  • DOLAR 5,8996 0,51%
  • EURO 6,6331 0,10%
  • ALTIN 254,00 0,31%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!